Nowości

 • Nod32ESET NOD
  Nowoczesny Program Antivirusowy przeznaczony do ochrony zarówno stacji roboczych jak i serwerów.
 • vatKASY-FISKALNE ON_LINE
  Podatnicy instalują kasy fiskalne On-line:
  Dowiedz się więcej
 • SERWIS On-line
  Zdalny Serwis.Naprawa Twego komputera nigdy nie była tak prosta.Serwis nigdy nie był tak szybki.

Pozostała oferta

 1. Telewizja przemysłowa
 2. GSM CAR AUDIO
 3. Diagnostyka komputerowa
 4. Nasi klienci

Obsługa systemów komputerowych

Awaria to zawsze poważny problem

DARMOWA! zdalna ocena problemu technicznego lub awarii Państwa komputera.
Wystarczy uruchomić program, podać swój numer ID
a my szybko ocenimy przyczynę Państwa problemu z komputerem.
Oferujemy Państwu również odpłatną zdalną pomoc techniczną.Podczas takiej sesji postaramy sie usuną problem lub awarię. Zapytaj o szczegóły!.
Wystarczy uruchomić program, podać swój numer ID
a my szybko rozwiążemy Państwa problem z komputerem.

Niedziałanie lub niewłaściwe działanie urządzeń IT postrzegane jako awaria działania sprzętu dość często spowodowana jest niedokładnym lub całkowitym brakiem połączeń elektrycznych lub logicznych lub utratą parametrów komunikacyjnych pomiędzy urządzeniami w sieci.

W większości przypadków awarii warto zapamiętać (screenshot lub zapis) komunikatu błędu oraz zapisać sobie sekwencję działań prowadzących do awarii. Dane te w 90% przypadków pomogą na szybką i skuteczną diagnozę oraz efektywną pomoc.

Sprawdź zawsze starannie czy wszystkie połączenia sprzętu (kable elektryczne i sieciowe) są prawidłowe - to może trywialne, ale naprawdę 80% zgłoszeń awarii od użytkowników związane jest z niedokładnymi połączeniami lub brakiem połączeń kabli!

Niezależnie od pory możesz wysłać do nas zgłoszenie na formularzu zgłoszenia awarii lub/i wysłać email np. ze screenshotem komunikatu o błędzie i opisem sekwencji działań poprzedzających wystąpienie awarii.

W godzinach pracy, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00 możesz do nas telefonować na linie stacjonarne, telefony komórkowe

Nasze zestawy komputerowe oparte są na podzespołach najlepszych światowych producentów, spełniają wszelkie obowiązujące normy i standardy. Mamy za sobą doświadczenie i rzesze zadowolonych klientów. Soft-Serwis jest zawsze na czasie, dlatego aktualna oferta dostępna jest w siedzibie firmy.

Soft-Serwis, ul. Śremska 1, 62-050 Mosina

tel. 602 214 142, jacek@soft-serwis.com.pl